Töötuba suhtepaaridele “Teekond soovitud armastuseni” 
Koolitajad: Urme Raadik ja Sille Jõgeva 

Tagasiside osalejatelt:

 “Soovitan seda kursust mitte ainult siis, kui on suhtekriis vaid ka suhte alguses, sest siin õpid mõistma mis ja kuidas suhet mõjutab.”

“See võiks olla kohustuslik kõigile, kes on juba suhtes või plaanivad suhet luua.”

“See oli minu elu viies kool. Kõige lühem, aga kõige kasulikum.”

See töötuba on maailmas kõrgelt hinnatud kursus suhtepaaridele. Kursuse kestus on 2,5 päeva ja see aitab suhtepaaridel liikuda uute arusaamade ja oskusteni puudutades sügavamaid teemasid turvalisel ja teadlikul viisil, mis omakorda aitavad tõsta suhte kvaliteeti uuele tasandile.

Kursus põhineb meetodil, mida on kirjeldatud raamatus “Teekond soovitud armastuseni”, mille autor H. Hendrix on integreerinud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised põimides sinna sisse tänapäevased aju-uuringud ja inimese füsioloogia, mis omakorda annavad selge arusaama suhete olemusest ning praktilised oskused suhete arendamiseks.

Kursusel käsitletavad teemad:

Alateadlik partnerlus: miks me armume just teatud inimestesse; lapsepõlve pagasid, mis mõjutavad meie käitumist paarisuhetes; miks ja kuidas tekivad konfliktid; milline on minu panus konfliktide tekkimises ja muutmises; suhete etapid.
Teadlik partnerlus: teadvustamine, mida me teineteiselt tegelikult vajame ja millised on paarisuhte võimalused isiksuse arengus ja tervenemises; turvalise ja toetava rääkimise ning kuulamise õppimine, lapsepõlvehaavade teadvustamine ja viis, kuidas neid haavu üheskoos tervendada; uue suhtevisooni loomine, hoolivate ja armastavate käitumiste teadlik valimine vs. alateadlik kaitsereageering; iseenda ja oma partneri avastamine ning teadlik kontakti taastamine.

Millal tulla kursusele?

  • Siis, kui soovid, et sinu niigi hea suhe muutuks suurepäraseks;
  • Siis, kui oled alustamas uut suhet ja tahad, et see püsiks;
  • Siis, kui oled keerulises suhtes ja soovid leida lahendust probleemidele;
  • Siis, kui oled lähedal lahutusele ja ei ole valmis alla andma;

Kursuse toimumise ajad:

14) 08-10.veebruar 2019.a. Pühajärvel,  Pühajärve Spa & Holiday Resort’is, hind paarile 350 eurot. NB. Töötuba on väljamüüdud ja registreerumine vaid ootelehel. Kui soovid broneerida majutuse Pühajärve Spa & Holiday Resortis, siis küsi pakkumist Maili Mäelt aadressil maili@pjpk.ee. Märksõna “Paarisuhte töötuba” annab sulle 10% soodustust majutuse letihinnast.

15) 05-07.aprill 2019.a. Otepääl, hotellis Karupesa www.karupesa.ee, hind paarile 422 eurot.  Hind sisaldab lisaks koolitusele, materjalidele ja vahepausidele ka buffee õhtusööki reedel ja lõunasööke laupäeval ja pühapäeval (üks kord 12 eurot inimesele). Soovi korral majutus osalejatele hotellis Karupesa soodushinnaga 98 eurot. Hind sisaldab majutust kahele kaheses toas kaheks ööks, hommikusööki, tasuta wifit, parkimist ja soovi korral jõusaali kasutamist. Majutuse soovi korral palun kirjutada karupesa@karupesa.ee ja märksõnaks on Paarisuhtekoolitus. Saabumispäeva lõunaks on võimalik tellida ette lõunasöök maksumusega 12 euri inimesele. Soovist anda teada karupesa@karupesa.ee.

16) 17-19.mai 2019.a. Pärnumaal, Nurka talus www.nurka.ee, hind paarile 640-790eurot (vastavalt toale). Küsi tubade valiku kohta urme@urmeraadik.ee. Tegemist on eksklusiivse koolitusega, kus hinnas sisaldub majutus imeilusas Nurka talus (kahestes tubades) ja toitlustus (3 söögikorda päevas). Kõik on Sinu eest ära korraldatud! NB! Osalejate arv on piiratud ja koha kindlustab tasutud arve.

17) 02-04.august 2019.a. Pühajärvel,  Pühajärve Spa & Holiday Resort’is, hind paarile 350 eurot. Kui soovid broneerida majutuse Pühajärve Spa & Holiday Resortis, siis küsi pakkumist Maili Mäelt aadressil maili@pjpk.ee. Märksõna “Paarisuhte töötuba” annab sulle 10% soodustust majutuse letihinnast.

Vaata tutvustavat videot SIIN

NB! Neile, kes tulevad teist või enamat korda, kehtib soodustus -10% koolituse hinnast.

NB! Käibemaksukohuslastele lisandub hinnale käibemaks.

Kursus algab reedel kell 14.00 ja kuruse lõpp on pühapäeval 17.00.

Arveldamine:

  • 25% hinnast tuleb tasuda broneerimisel ja 75% hiljemalt üks kuu enne koolitust. Koha kursusel tagab tasutud arve.
  • Broneeringu kinnituseks kliendi poolt tehtud ettemaks (25%) ei ole koolitusest loobumise korral koolitaja poolt tagastatav.
  • Lõppmakse mitte laekumise korral tühistatakse broneering  3 tööpäeva jooksul ja ka sel juhul ei kuulu broneeringutasu koolitaja poolt tagastamisele.

Tagasiside osalejatelt:

“Suurepärane turvaline õhkkond tundlike teemade jagamiseks.”

“Kogesin, et see meetod aitab ka rasketest asjadest rääkida ja seminaril avastasin kui väga oma meest armastan. See seminar on kõikidele paaridele kasulik ja vajalik, kuna õpetab paremini suhtlema ja üksteisest rohkem hoolima ja armastust hoidma.”

“Avastasin oma paarilises uusi omadusi, näen teda uue avatuma pilguga.”

Kursuse läbiviijateks on Imago suhteterapeudid Urme Raadik ja Sille Jõgeva.

Kui soovid rohkem infot, siis võid helistada julgesti telefonil 5082796 Urme Raadik või kirjutada urme@urmeraadik.ee

Lisainfot saad ammutada ka Imago tutvutusõhtutelt, mille ajagraafiku leiad SIIT

Sul on suurepärane võimalus veeta oma partneriga kolm tõeliselt kvaliteetset päeva pühendudes üheskoos suhtele, et muuta seda veelgi paremaks.

Ootame Teid lahkesti!

/Urme ja Sille/


Vaata lisa: 
https://urmeraadik.ee/tootuba-paaridele/
http://sillejogeva.com/imago-suhtekoolitused