Imago suhteteraapiat praktiseeriv õpilane
mindguide@me.com
+372 56 800 765
www.mindguide.me

Marlen Tammsaar-Ojamets/ õpilane

Mul on hea meel, et sattusid sellele lehele.

Meil kõigil oma elu pagas - vastamata tunded, kaitsed, kaotatud osad, meie nn Imago. Suhetes me tõmbume tihtipeale nende inimeste poole, kes esindavad just seda osa meist, mille oleme noorena kaotanud. Armumine on kerge, armastuse hoidmine aga raskem. Üks viis paranemise alustamiseks on enda sisse sügavalt vaatamine. Selles osas võib Sind väga edukalt aidata just Imago terapeut, kellega koos saab turvaliselt mustrid läbi arutada ning koos uue ja helgema tuleviku poole liikuda. Kui paar on teadlik oma mustritsest ja ka oma parnteri vajadustest, siis saavad nad koos terveneda ning oma suhet turvalisena hoida. Turvalse, armastava ja kirgliku suhte hoidmiseks on vaja pühendumist, julgust, teadlikkust ja kannatust. Suhted on meie võimalus kasvada inimesena.

Minu sooviks on Sind aidata elus tekkivate keeruliste ja raskete olukordadega. Hoolin südamest oma klientide heaolust. Psühholoogina olen töötanud üle 10 aasta ning olen läbinud suurel hulgal erinevaid täiendkoolitusi. Olen kahe imelise lapse ema.

Kvalifikatsioonid:
Psühholoogia magistrikraad, EPTÜ poolt sertifitseeritud pereterapeut, paarinõustaja, koolitaja, tunnetekeskse paariteraapia (EFT) terapeut, Imago terapeut, programmi "Dialoog laste nimel" koolitaja. Olen kirjutanud artikleid erinevatele väljaannetele ja käinud esinemas erinevates saadetes. Eesti Pereteraapia Ühingu liige alates 2013a.

Teraapiaplaani paneme kokku Sinu soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Nõustan eesti ja inglise keeles.