Algamas on uus Imago suhteteraapia baaskoolitus 2023

Baaskoolituse I taseme I moodul toimub 7.-10. veebruaril, 2023 Tallinnas, Holistika Instituudis, Endla tn 15. 

Imago suhteteraapia on loodud PhD Harville Hendrixi poolt ja sisaldab erinevaid psühholoogiateooriaid alates Freudist kuni tänapäeva neuroteaduseni ning aitab need teadmised panna praktikasse. Baaskoolitusel õpitakse Imago teooriat ning seda, kuidas juhendada Imago dialoogi kahe inimese vahel, et vestlus toimuks turvaliselt, teineteist mõistvalt ning suhtesse tuleks rohkem selgust ja usaldust.

Imago suhtetöö baaskoolituse I tase koosneb 12-päevasest väljaõppest, mis on jaotatud kolmeks mooduliks.

I moodulile on oodatud kõik huvilised, kel on soov tutvuda Imago suhteteooria baasteadmiste ja praktiliste oskustega. Moodulil saab ülevaate sellest, miks me armume, miks tekivad tülid, kuidas mõjutab lapsepõlv meie tänaseid suhteid, mida me suhtes olles enim vajame ja miks me seda ei saa, kuidas me ise oma mitteteadlike käitumistega teeme suhet veelgi pingelisemaks. Õpime, kuidas luua suhet, mis on rahuldust pakkuv ja turvaline.

Kes võiksid Imago suhtetöö baaskoolitusel osaleda?
Kõik täiskasvanud inimesed, kes soovivad teadlikult luua turvalisi suhteid ja teisi sel teel aidata. Eriti oodatud on psühholoogid, nõustajad, psühhiaatrid, terapeudid, sotsiaaltöötajad, koolitajad, õpetajad ja kõik, kes töötavad inimestega ning on huvitatud kaasaegsetest suhtetöö võtetest, et neid kasutada oma isiklikes suhetes või töös. Koolitus on avatud kõigile, kellel on huvi vaimse tervise vastu ja soov õppida H. Hendrixi poolt loodud Imago teooriat ja praktilisi oskusi.

Baaskoolituse lõpetajatel (kes läbivad kõik III moodulit) on võimalus jätkata II tasemega, et saada rahvusvaheliselt sertifitseeritud Imago suhteterapeutideks. Selleks on vajalik, et oleks täidetud eeltingimused ja lisaks läbida baaskoolituse II tase, mis sisaldab 6. supervisiooni, sh juhtumivideote esitamist, oma partneriga töötoas “Teekond soovitud armastuseni” osalemist ning selle töötoa assisteerimist. Eeltingimustega, et saada sertifitseeritud Imago suhteterapeudiks, saab tutvuda siin!

Imago suhtetöö baaskoolituse I taseme moodulite ajad:

Moodul I (4 päeva): 7.-10. veebruar 2023, koolitajad Sille Jõgeva ja Urme Raadik. NB! I mooduli läbimine ei kohusta jätkama II ja III mooduliga
Moodul II (4 päeva): 18.-21. aprill 2023, koolitaja John Hjarsø Mortensen
Moodul III (4 päeva): 8.-11. november 2023, koolitaja John Hjarsø Mortensen

Sille Jõgeva (www.sillejogeva.com) ja Urme Raadik (www.urmeraadik.ee) on kogenud kõrgema taseme Imago suhteterapeudid, sertifitseeritud Imago koolitajad ja superviisorid.
Meil on suur rõõm ja au, et II. ja III. moodulit viib Eestis läbi hinnatud Imago õppejõud John Hjarsø Mortensen. Ta on psühholoog, hinnatud kõrgema taseme Imago suhteterapeut ja -koolitaja Taanist. John on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Imago õppejõud ja aastaid koolitanud tulevasi terapeute erinevates riikides. Ta töötab õppejõuna Kopenhaageni ülikoolis ja Daybreak ülikoolis, Los Angeleses, Californias. John on ka Imago International Faculty juhatuse liige. Johni kohta saab rohkem lugeda siit!

Imago suhtetöö baaskoolituse maksumus
Baaskoolituse maksumus kokku on 2400 eurot ja tasumine toimub iga mooduli eest eraldi (800 eurot moodul) hiljemalt kaks nädalat enne vastava mooduli algust.
Registreerumisel väljastatakse arve 25% esimese mooduli maksumusest ning see ei kuulu loobumisel tagastamisele. Esimese makse tasumine tagab koha baaskoolitusel.

Imago suhtetöö baaskoolitust korraldab Eesti Imago Suhteteraapia Ühing.
Lisainfo Karis Ross 5126091 ja Kairi Tozen-Pütsepp 56649571


Registreeru koolitusele

Email again:
Minu õppimise eesmärk on: