Imago Suhtetöö Baastreening
III moodul 6.-9. veebruar, 2020 Tallinnas

Imago suhteteraapia on loodud PhD Harville Hendrixi poolt ja aidanud tuhandeid paare omavahelise kontakti taastamisel ja suhete loomisel uuel tasandil. Imago suhtetöö sisaldab terve sajandi jagu erinevaid psühholoogiateooriaid alates Freudist kuni tänapäeva neuroteadlasteni ning aitab need teadmised panna praktikasse. Imago suhtetöös õpib terapeut/juhendaja kasutama kindlaid tehnikaid, mis aitavad tal juhendada suhtepaari vahelist dialoogi, et see saaks kulgeda suhet abistavalt ja toetavalt.

Imago Suhtetöö Baastreening ehk I tase koosneb  12-päevasest väljaõppest, mis on jaotatud kolmeks mooduliks.

Treeningut viib läbi Imago International Faculty juhatuse liige ja Washingtoni üks hinnatumaid suhteterapeute Rebecca Sears M. Div LPC USA-st. www.rebeccasears.com

Kes võiksid Imago suhtetöö baastreeningul osaleda?

Psühholoogid, nõustajad, psühhiaatrid, terapeudid, sotsiaaltöötajad, koolitajad, üliõpilased ja kõik inimesed, kes on huvitatud kaasaegsetest suhtetöö võtetest, et neid kasutada oma isiklikes suhetes või  töös. Baastreening on avatud kõigile, kellel on huvi vaimse tervise vastu ja soov õppida H. Hendrixi poolt loodud Imago teooriat ja praktilisi oskusi.

Kursuse lõpetajatel on võimalus jätkata II tasemega, et saada rahvusvaheliselt sertifitseeritud Imago suhteterapeutideks. Selleks on vaja läbida baastreeningu II tase, mis sisaldab 6-kuulist supervisiooni, sh juhtumivideote esitamist, oma partneriga töötoas “Teekond soovitud armastuseni” osalemist ning selle töötoa assisteerimist.
Nõuded, et saada sertifitseeritud Imago suhteterapeudiks, leiad siit!

Imago Suhtetöö Baastreeningu I taseme moodulite ajad:

Moodul I (4 päeva): 14.-17. veebruar, 2019, Tallinnas
Moodul II (4 päeva): 13-16. juuli, 2019 Holistika Instituudis, Endla tn 15, Tallinn
Moodul III (4 päeva): 6.-9. veebruar, 2020 Holistika Instituudis, Endla tn 15, Tallinn

II ja III mooduli kuupäevad täpsustamisel. Treening algab kl 10.00 ja lõpeb orienteeruvalt kl 18.00.
NB! Kui soovid osaleda baastreeningul, kuid puudub võimalus osaleda ühel moodulil, siis leiame üheskoos lahenduse, kuidas Sind teistele järele aidata. Kui Sul on tõsine soov Imagot õppida, siis hindame seda kõrgelt.

Imago Suhtetöö Baastreeningu maksumus

Baastreeningu makusmus kokku on 1800 eurot.

Antud summa on võimalik tasuda kas ühe maksena hiljemalt kaks nädalat enne esimese mooduli algust või moodulite kaupa tasudes iga mooduli eest 600 eurot vähemalt kaks nädalat enne vastava mooduli algust.
Registreerumisel väljastatakse arve 25% esimese mooduli maksumusest ning see ei kuulu loobumisel tagastamisele. Esimese makse tasumine tagab koha baastreeningul.

Neile, kes on läbinud Imago sissejuhatava mooduli, kehtib esimesele moodulile soodushind 300 eurot ehk siis kokku hind baastreeringuile on 1500 eurot.

Imago Suhtetöö Baastreeningut korraldab Eesti Imago Suhteteraapia Ühing.

Registreerumine ja lisainfo Karis Ross- karistaran@gmail.com; 5126091 

Registreerumisel palun märkida arve saaja ( kui tasujaks on ettevõte, siis ka aadress) ja vajadus eestikeelsele tõlkele ning mitmes osas soovid tasuda.