Imago edendaja/ õpilane
kaimeius@gmail.com
+372 5685 5176

Kali Kai Meius

Olen sündinud 1980 aasta kevadel. Olin lapsena väga loov, sõbralik ja rõõmsameelne, samas nägin kõrvalt palju viha ja võitlust. Seetõttu sain lapsena kogeda palju kurbust ja hirmu. 

Juba 16. aastaselt sain imearmsa tütre emaks. Tagasi vaadetes, oli toona minu elus palju “mitteteadlikku suhtlemist” nagu minu lapsepõlveski. Minu suhted olid keerulised ja valusad. 

Täna on mul imearmas elukaaslane, kellega jagan ühist teed juba üle 20 aasta, mis on olnud täis seiklusi nii heas kui halvas. Minu suhtes on olnud palju väljakutseid ja õppetunde, mis on kõik toetanud meie kooselu tingimusteta armastuse suunas. On olnud ilu, valu ja hingelist ühendust. Kõige enam kokkuhoidmist ja koos edasi minemise soovi ning siirast ja tugevat tunnet, mille oleme ühiselt nimetanud ARMASTUSEKS. Meil on kolm imelist last, kes juba teavad IMAGOST ja teadlikust suhtlemisest. 

Mitteteadlikus suhtlemises ja suhetes on palju üksildust ja segadust, täna ma tean sellest väljapääsu. Õpin Holistilise regressiooni terapeudiks (viimane aasta), mis on toetanud mu arusaamist teadlikust suhtest nii iseenda kui ka teiste inimestega. 

 Täna saan öelda, et just IMAGO oli see, mis meie suhtes kire taas sütitas. Minu elus ja ja suhetes on täna naeru, selgust, mõstmist, austust, julgust ja teadlikku suhtlemist. Olen iseendaga heas kohas ja see peegeldub tagasi ka minu kaaslaselt. Ma valisin imago, kuna tean omast kogemusest, et kõik on alati võimalik ja suhteid ja suhtlust saab alati muuta ning see algab alati minust endast. Minu valikutest ja otsusest ja soovist muuta oma suhtlemismustreid. Imago on parim viis suhelda teadlikult armastuse keeles, mis avab südant ja mõistmist, et me soovime sama asja erinevas keeles

Ma aitan paaridel liikuda oma suhtes suurema teadlikkuse suunas, olen kaastundlik, empaatiline ja hooliv. Ma armastan armastust ja imetlen suhet. Ma hoolin inimsuhetest ja austan inimesi. Ma toetan hinnanguvabalt ja mind saab usaldada. Ootan põnevusega teiega kohtumist, et teid suunata teadliku armastuseni, kus kõik on võimalik.