Imago edendaja/ õpilane
kaimeius@gmail.com
+372 5685 5176

Kali Kai Meius

Olen sündinud 1980 aasta kevadel. Olin lapsena väga loov, sõbralik ja rõõmsameelne, nägin palju viha ja võitlust ja seetõttu tundsin palju kurbust ja hirmu.

Juba 16 aastaselt sain ma omale imearmsa tütre, kes kasvas ilma isata alates 2 aastaseks saamisest.

Täna on Mul imearmas partner kellega ühist eluteed jagan juba üle 20 aasta ja see teekond on olnud seiklusi täis nii heas kui halvas. Selles suhtes on olnud palju väljakutseid, ilu, valu ja hingelist ühendust. Kõige enam kokkuhoidmist ja koos edasi minemise soovi ning siirast ja tugevat ARMASTUST.

Minu suhtlustes ja suhetes on olnud kogu elu jooksul palju erinevaid tundeid ja kunagi olid nad enamasti, valu, üksindus ja segadus.  Täna saan ma öelda, et just IMAGO oli see, mis meie suhte kunagi taaselule aitas. Minu elus ja suhtlustes ja suhetes on täna naeru, selgust, mõstmist, austust, julgust ja suhtlemist, mis on eluterve. Olen iseendaga heas kohas ja see peegeldub ka minu elutee kaaslastelt tagasi.

 Ma valisin Imago suhteterapeudi tee, kuna ma tean omast kogemusest, et kõik on alati võimalik ja suhteid ja suhtlust saab alati muuta ja see algab alati minust endast. Minu valikutest ja otsusest ja soovist muutuda.

Ma toetan paarisuhtest teadlikuks saamisel ja olen kaastundlik, empaatiline ja hooliv.

  1. Ma armastan armastust ja imetlen teie suhet.
  2. Ma hoolin inimsuhetest ja austan inimesi.
  3. Ma toetan hinnanguvabalt ja mind saab usaldada.

Ootan põnevusega teiega kohtumist, et teid suunata teadliku armastuseni kus kõik on võimalik.